Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą | Nemokamas siuntimas nuo 50 eur | Nemokamas prekės keitimas

Vonios žaislai

Vonios žaislai

Pramogauk vonioje, lauke, paplūdimyje su šiais interaktyviais, vandens nebijančiais žaislais!

Tegu maudynės būna kupinos džiaugsmo!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Nardymo žaislai Princesės Nauja

Nardymo žaislai Princesės

Nerkime giliai į vasarą su mieliausiais plaukimo priedais!Nardymo bičiulės Princesės skatina mažuosius pasitikėti vandeniu ir lavinti nardymo įgūdžius, taip pat įkvepia vaizduotę įdomesniems vandens ž..

20.90€ Be PVM: 17.27€

Paplūdimio žaislai Ledai Nauja

Paplūdimio žaislai Ledai

Pasitaškykime su mieliausiais vandens ir paplūdimio žaislais!Jie sukurti taip, kad žaidimas būtų įtraukiantis, smagus ir įdomus tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Pagaminti iš saugaus 100% maistinio sil..

39.00€ Be PVM: 32.23€

Vandens žaislai Jūros gyvūnai Nauja

Vandens žaislai Jūros gyvūnai

Pasitaškykime! Pasitaškykime su mieliausiais vandens žaislais.Jie sukurti taip, kad maudynės būtų įtraukiančios, smagios ir įdomios tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Pagaminti ir patvarios medžiagos, j..

25.00€ Be PVM: 20.66€

Vandens žaislas purkštuvas Delfinas Nauja

Vandens žaislas purkštuvas Delfinas

Nuotykiai laukia!Tai nuostabiausias vandens aksesuaras! Jis mielas, linksmas ir spalvingas, todėl jūsų mažyliui suteiks daug linksmybių žaidžiant lauke ar vonioje. Išpurkškite vandenį tiesiai iš delfi..

15.99€ Be PVM: 13.21€

Vandens žaislas purkštuvas Krokodilas Nauja

Vandens žaislas purkštuvas Krokodilas

Nuotykiai laukia!Tai nuostabiausias vandens aksesuaras! Jis mielas, linksmas ir spalvingas, todėl jūsų mažyliui suteiks daug linksmybių žaidžiant lauke ar vonioje. Išpurkškite vandenį tiesiai iš kroko..

15.99€ Be PVM: 13.21€

Vandens žaislai Valtys

Iš pačios Australijos atkeliavusios vandens pramogos!Nuo paplūdimio iki vonios ir visur pakeliui tarp jų – SUNNYLIFE minkštų silikoninių gėrybių kolekcija skirta linksmybėms. Šios lanksčios silikoni..

27.50€ Be PVM: 22.73€

Vonios žaislai Medūzos

Mėgaukitės šių minkštų dviejų jūros būtybių rinkiniu. Tegul žaidimai prasideda! Šis žavingas plūduriuojančių medūzų duetas užtikrina begalinį žaidimo laiką vonioje ar baseine. Svarbu, kad būtų vandens..

20.90€ Be PVM: 17.27€

Vonios žaislas Delfinas purškiantis vandenį

Suspauskite šį nuostabų mėlyną delfiną ir jis iškiš liežuvėlį, išleis nuotaikingą garsą bei išpurkš vandenį iš burnos!Linksmai leiskite laiką vonioje, baseine, paplūdimyje! Užpildykite gyvūnėlį vanden..

12.99€ Be PVM: 10.74€

Vonios žaislas Ančiukas purškiantis vandenį

Suspauskite šį nuostabų geltoną ančiuką ir jis iškiš liežuvėlį, išleis nuotaikingą garsą bei išpurkš vandenį iš burnos!Linksmai leiskite laiką vonioje, baseine, paplūdimyje! Užpildykite gyvūnėlį vande..

12.99€ Be PVM: 10.74€