Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą | Nemokamas siuntimas nuo 50 eur | Nemokamas prekės keitimas

Žaislai

Žaislai

Žaislai kūdikiams ir vaikams. Itin kokybiški, originalūs žaisliukai dėžutėse.

Išskirtinai minkšti audiniai ir nuostabus dizainas - tai didžiausia dovana vaikams! Žaismingi žaislai yra idealūs kompanionai žaidžiant ar miegant!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Mediniai kelio ženklai WayToPlay Race Nauja

Mediniai kelio ženklai WayToPlay Race

8 medinių žaislinių kelio ženklų rinkinys.Šis fantastiškas rinkinys puikiai papildys WayToPlay lankstų žaislinį kelią. Su šiais ženklais jūsų vaikas gali smagiai žaisti ir tuo pačiu sužinoti apie eism..

16.99€ Be PVM: 14.04€

Nardymo žaislai Princesės Nauja

Nardymo žaislai Princesės

Nerkime giliai į vasarą su mieliausiais plaukimo priedais!Nardymo bičiulės Princesės skatina mažuosius pasitikėti vandeniu ir lavinti nardymo įgūdžius, taip pat įkvepia vaizduotę įdomesniems vandens ž..

20.90€ Be PVM: 17.27€

Paplūdimio žaislai Ledai Nauja

Paplūdimio žaislai Ledai

Pasitaškykime su mieliausiais vandens ir paplūdimio žaislais!Jie sukurti taip, kad žaidimas būtų įtraukiantis, smagus ir įdomus tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Pagaminti iš saugaus 100% maistinio sil..

39.00€ Be PVM: 32.23€

Vandens žaislai Jūros gyvūnai Nauja

Vandens žaislai Jūros gyvūnai

Pasitaškykime! Pasitaškykime su mieliausiais vandens žaislais.Jie sukurti taip, kad maudynės būtų įtraukiančios, smagios ir įdomios tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Pagaminti ir patvarios medžiagos, j..

25.00€ Be PVM: 20.66€

Vandens žaislas purkštuvas Delfinas Nauja

Vandens žaislas purkštuvas Delfinas

Nuotykiai laukia!Tai nuostabiausias vandens aksesuaras! Jis mielas, linksmas ir spalvingas, todėl jūsų mažyliui suteiks daug linksmybių žaidžiant lauke ar vonioje. Išpurkškite vandenį tiesiai iš delfi..

15.99€ Be PVM: 13.21€

Vandens žaislas purkštuvas Krokodilas Nauja

Vandens žaislas purkštuvas Krokodilas

Nuotykiai laukia!Tai nuostabiausias vandens aksesuaras! Jis mielas, linksmas ir spalvingas, todėl jūsų mažyliui suteiks daug linksmybių žaidžiant lauke ar vonioje. Išpurkškite vandenį tiesiai iš kroko..

15.99€ Be PVM: 13.21€

Pripučiamas 3D paplūdimio kamuolys Krokodilas Nauja

Pripučiamas 3D paplūdimio kamuolys Krokodilas

Pasiruoškite! Atėjo laikas prisipūsti ir šokti į saulėtą sezoną. Pramogaukite lauke ar viduje su pripučiamu 3D Krokodilo kamuoliu.Tinkamas įvairiam amžiui, o dėl lengvo pripūtimo, jį galima pasiimti s..

20.90€ Be PVM: 17.27€

Pliušinis žaislas Ryklys mergaitė 35cm Nauja

Pliušinis žaislas Ryklys mergaitė 35cm

Mažas rožinis pliušinis rykliukas.Lengvas, itin minkštas, jis pagamintas iš švelniausių audinių ir yra šaunaus dizaino. Jame yra speciali kišenėlė, pro kurią galima prakišti ranką taip suteikiant žaid..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinis žaislas Ruonis Nauja

Pliušinis žaislas Ruonis

Didelis pliušinis žaislas -  ruonis.Ar pajėgsi apkabinti vandenyną, kai jis toks didelis! Nauji vandenyno gyventojai pagaminti iš itin minkštų audinių ir yra puikaus dizaino! Susipažinkite - dide..

24.99€ Be PVM: 20.65€

Pliušinis žaislas Lucky Buzz - Modern Calssic Nauja

Pliušinis žaislas Lucky Buzz - Modern Calssic

Pliušinis žaislas dėžutėje Laimingasis Buzz: Moderni klasika (Lucky Buzz: Modern classic).Lucky Doggy kolekcija. čichuachua.Laimingasis Buzz'as visada norėjo būti stilingiausias ir madingiausias,..

54.99€ Be PVM: 45.45€

Migdukas naujagimiams oranžinis Paukščiukas

Naujagimiams skirtas miego draugas. Spalva - oranžinė.Pagamintas iš minkšto ir švelnaus aksomo. Viršuje 3D formos minkšta paukščiuko galva su raudonu snapeliu. Kūdikiui patogu suimti savo rankytėmis. ..

21.99€ Be PVM: 18.17€

Pliušinis žaislas Korgis

Tai karališkas draugas, vertas bet kurio karaliaus ar karalienės!Šunytė Betty Corgi padės jums švęsti Jo didenybės karūnavimą. Ji žavi draugė ir ideali dovana bet kuriam korgių mylėtojui ar karališkos..

35.00€ Be PVM: 28.93€

Pliušinis Dinozauras didelis

Pasiruoškite priešistorinėms išdaigoms! Tai T-RexTrumpos, gležnos kojytės, švelnus smaragdo spalvos kailiukas, nugaroje išmargintas didelėmis tamsiai žaliomis dėmėmis. Maloni šypsena ir apvalus snukut..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Pliušinė Žirafa didelė

Ši žirafa - tikra vaikų kambario puošmena!Trumpos, gležnos kojytės, ryškus geltonas kailiukas, nugaroje išmargintas didelėmis rudomis dėmėmis. Maloni šypsena ir linksmos akys greitai pelnys vaikų meil..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Rankinė Saulė

Pliušinė rankinė Saulė. Koks bebūtų oras, ji praskaidrins dieną!Šis nuostabiai ryškus geltonas rankinukas kupinas linksmybių. Minkšti spinduliai, rudos kojytės ir tvirtas pečių dirželis. Ši saulutė šv..

37.00€ Be PVM: 30.58€

Pliušinis žaislas Omaras

Minkštas žaislas raudonas Omaras. O dabar visi sušunka - omarai!Tai nuostabiai žaismingas nedidelis vėžiagyvis, kurį malonu glausti ir myluoti. Šis linksmas bičiulis turi zomšines širdies formos ranky..

29.00€ Be PVM: 23.97€

Pliušinis Aštuonkojis didelis violetinis

Minkštas žaislas violetinis aštuonkojis. Aštuonis kartus daugiau apkabinimų!Susipainiokite su nuostabia didele Aštuonkoja Maya! Taip, tai ji! Švelnus, nuostabus violetinis aštuonkojis su tiek daug mei..

60.00€ Be PVM: 49.59€

Trintukų rinkinys Jūros draugai

Japonų kompanijos IWAKO trintukų - dėlionių rinkinys "Sea friends". Rinkinį sudaro - aštuonkojis, pingvinas, pūsliažuvė, koralai ir kiti jūros gyvūnai.Trintukai yra tinkami naudoti kaip figūrėlės..

9.99€ Be PVM: 8.26€

Konstruktorius LaQ Ball Joint Robot nuo 7 metų

Tai unikalus 400 detalių japoniškas LaQ rinkinys jau pažengusiems (lygis - sunkus)! 2 konstravimo schemos: Ball Joint roboto ir Ball Joint liūto. Net 33 specialios Ball Joint Technique dalys..

44.99€ Be PVM: 37.18€

Konstruktorius LaQ Basic 400 nuo 5 metų

Tai tobulas 400 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys pradedantiesiems! 14 konstravimo schemų: traukinukas, aligatorius, bildozeris, vilkas, tigras ir kt. Skirtingų konstravimo techn..

39.99€ Be PVM: 33.05€

Konstruktorius LaQ Bonus Set 2022

Didžiausias 1160 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys! Net 100 konstravimo schemų kuriant tiek plokščius, tiek erdvinius modelius. Kai kurias  schemas reiks nuskaityti su QR ko..

129.99€ Be PVM: 107.43€

Konstruktorius LaQ Kristalai nuo 5 metų

200 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 2 konstravimo schemos: spalvingas povas arba blizganti vandens lelija. 4 spalvų detalės.LaQ rinkinį Free Style Crystal 200 sudaro..

29.99€ Be PVM: 24.79€

Konstruktorius LaQ mini Sraigtasparnis nuo 5 metų

Tai 74 detalių mini japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys pradedantiesiems! 1 konstravimo schema: sraigtasparnis. 5 spalvų detalės. 3 specialios Hamacron detalės.LaQ Hamacron Constructor Min..

9.99€ Be PVM: 8.26€

Konstruktorius LaQ Magija nuo 5 metų

180 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys pradedantiesiems! 10 konstravimo schemų: magiškų kvepalų buteliukas, papuošalų dežutė ir kt.. 7 spalvų detalės.Tiesiog tobulas kon..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Konstruktorius LaQ Vėžliukas nuo 5 metų

88 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 1 konstravimo schema: vėžlys. 5 spalvos.Iš 88 detalių rinkinio Marine World Mini Sea Turtle galima sukonstruoti mielą vėžliuk..

9.99€ Be PVM: 8.26€

Konstruktorius LaQ Pingvinas nuo 5 metų

165 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 6 konstravimo schemos: Imperatoriškasis pingvinas su jaunikliu, Uolinis kuoduotasis pingvinas, Papuasinis pingvinas ir kt.. 7 spa..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Konstruktorius LaQ Batasnapis nuo 5 metų

175 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 5 konstravimo schemos: batasnapis, dramblys, triušis, hipopotamas ir raganosis. 5 spalvos - vyraujanti pilka spalva.Iš 175 detali..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Konstruktorius LaQ Basic 201 nuo 5 metų

Tai tobulas 350 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys pradedantiesiems! 9 konstravimo schemos: traukinukas, mašinytė, ančiukas, drugelis, gėlytė ir kt. 12 skirtingų konstravimo techn..

32.99€ Be PVM: 27.26€

Konstruktorius LaQ Mamutas nuo 5 metų

310 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 3 konstravimo schemos: mamutas, „Saber” tigras, pirmykštis žmogaus su kaulu. 4 spalvos (vyrauja ruda spalva), 3 special..

32.99€ Be PVM: 27.26€

Konstruktorius LaQ Jūros gyvūnai nuo 5 metų

190 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 6 konstravimo schemos: delfinas, medūza, tropinės žuvys, raja, paprastoji mėnulžuvė, jūros unguriai. 5 spalvos.Iš 190 detalių rin..

21.99€ Be PVM: 18.17€

Konstruktorius LaQ Pavojingi gyvūnai nuo 5 metų

330 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 8 konstravimo schemos: voras tarantula, vapsva, „Komodo” drakonas, skruzdėlė „kulka” ir kt. 5 spalvos - vyraujanti levandų spalva.Iš 3..

34.99€ Be PVM: 28.92€

Kramtukas 3+ mėn. Bananas žiedas

Japonų kompanijos EDISONmama kramtukas naujagimiams Kamikami Baby Fruit - Banana ring.Daugiau jokių ašarų! Šis vaisių formos kramtukas tinka jautrioms, niežtinčioms kūdikio dantenoms. Skirtingų tekstū..

12.99€ Be PVM: 10.74€

Kramtukas 3+ mėn. Bananas plius

Japonų kompanijos EDISONmama kramtukas naujagimiams Kamikami Baby Fruit - Banana plus.Daugiau jokių ašarų! Šis vaisių formos kramtukas tinka jautrioms, niežtinčioms kūdikio dantenoms. Skirtingų tekstū..

12.99€ Be PVM: 10.74€

Pliušinis Vienaragis dėžutėje violetinės spalvos

Mielas pliušinis vienaragis - staigmena dovanų dėžutėje. Švelnios violetinės spalvos, minkštas ir malonus liesti, jis tikrai bus miela staigmena tiek mažyliui, tiek vyresniam vaikui. Kadangi šie pliuš..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinis Vienaragis dėžutėje rausvos spalvos

Mielas pliušinis vienaragis - staigmena dovanų dėžutėje. Šviesios rožinės spalvos, minkštas ir malonus liesti, jis tikrai bus miela staigmena tiek mažyliui, tiek vyresniam vaikui. Kadangi šie pliušini..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinis Vienaragis dėžutėje melsvos spalvos

Mielas pliušinis vienaragis - staigmena dovanų dėžutėje. Šviesios mėlynos spalvos, minkštas ir malonus liesti, jis tikrai bus miela staigmena tiek mažyliui, tiek vyresniam vaikui. Kadangi šie pliušini..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinė lėlė Mia mėlyna suknele

Rankų darbo minkšta pliušinė lėlė dovanų dėžutėje Sweet sisters: Mia in a blue sundress.Sweet sisters kolekcija.Labas, mažoji Mia! Dabar mes seserys ir geriausios draugės amžiams! Nors mes skirtingos,..

59.00€ Be PVM: 48.76€

Pliušinis žaislas Žuvis 30cm

Ryškių spalvų pliušinis žaislas. Spalvos - geltona, mėlyna, oranžinė.Žaislas yra žuvies formos. Jis yra itin lengvas, minkštas, švelnus ir ryškių spalvų. Lengvas, itin minkštas, jis pagamintas iš švel..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Garsiakalbis - šokantis Korgis

Belaidė garso kolonėlė - garsiakalbis "šokantys gyvūnai". Šuniukas korgis.Jau keletą metų dėka nuostabios garso kokybės ir žavingai judinamų klubų, šokantys garsiakalbiai priverčia šokti tiek jaunus, ..

44.90€ Be PVM: 37.11€

Mediniai kelio ženklai WayToPlay Traffic

8 medinių žaislinių kelio ženklų rinkinys.Šis fantastiškas rinkinys puikiai papildys WayToPlay lankstų žaislinį kelią. Su šiais ženklais jūsų vaikas gali smagiai žaisti ir tuo pačiu sužinoti apie eism..

16.99€ Be PVM: 14.04€

Žaislinis medinis automobilis mėlynas

Pirmyn ir Atgal - tai gražus, įdomus, nedidelis medinis žaislinis automobilis, važiuojantis pirmyn ir atgal.Negalite atskirti priekio nuo galo? Tiesiog palikite tai vaiko vaizduotei. Jis ras savo būdą..

16.99€ Be PVM: 14.04€

Žaislinis medinis automobilis raudonas

Pirmyn ir Atgal - tai gražus, įdomus, nedidelis medinis žaislinis automobilis, važiuojantis pirmyn ir atgal.Negalite atskirti priekio nuo galo? Tiesiog palikite tai vaiko vaizduotei. Jis ras savo būdą..

16.99€ Be PVM: 14.04€

Lankstus žaislinis kelias Runway 8 ir medinis lėktuvas

Lankstus oro uosto takas (Flexible Airport set).  Tai naujas būdas žaisti su dydžio 8 lanksčių kelio dalių rinkiniu ir žaisliniu mediniu lėktuvu.Sužadinkite vaiko vaizduotę ir kūrybiškumą su nauj..

48.99€ Be PVM: 40.49€

Lankstus žaislinis kelias Circuit Paul Ricard Race Track 24

Lanksti Polo Ricardo lenktynių trasa (Circuit Paul Ricard Track). Ją sudaro 24 lankstaus kelio dalys.Tai ypatingas rinkinys su nuostabia pietų Prancūzijos lenktynių trasa. Su šiuo aukštos kokybės lenk..

69.99€ Be PVM: 57.84€

Lankstus žaislinis kelias Grand Prix 24

Grand Prix (lenktynių trasa). Ją sudaro 24 lankstaus kelio dalys.Tai puikus rinkinys vaikams, mėgstantiems lenktynes, greitį, varžovus ir nugalėtojus. Jaudulį sukelianti starto linija ir nuostabūs bok..

69.99€ Be PVM: 57.84€

Lankstus žaislinis kelias Highway 24 - car edition

Highway (autostrada) - tai populiariausias didelio dydžio 24 lanksčių kelio dalių rinkinys + specialaus leidimo automobilis.Leiskite vaikams kurti savo nuotykius ir istorijas tiek viduje, tiek lauke.&..

84.99€ Be PVM: 70.24€

Drabužiai pliušiniams šuniukams - Rožinė svajonė

Drabužių komplektas Lucky Doggy šuniukams - Pink dream.Lucky Doggy kolekcija.Šiais laikais reikia būti madingam ir neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų! Laimingiems šunims tai lengva, ..

30.00€ Be PVM: 24.79€

Pagalvėlė Kamuolys mėlynas

Ryškių spalvų didelė dekoratyvinė pagalvėlė vaikų kambariui.Pagalvėlė yra futbolo kamuolio formos. Ji itin minkšta, švelni, žaismingų spalvų ir patogi. Viduje yra "foam memo" užpildas, kuris greitai a..

26.99€ Be PVM: 22.31€

Pagalvėlė Gelbėjimo ratas

Ryškių spalvų didelė dekoratyvinė pagalvėlė vaikų kambariui.Pagalvėlė yra gelbėjimosi rato formos. Ji itin minkšta, švelni, žaismingų spalvų ir patogi. Viduje yra "foam memo" užpildas, kuris greitai a..

26.99€ Be PVM: 22.31€

Drabužiai pliušiniams šuniukams - Madinga žiema

Drabužių komplektas Lucky Doggy šuniukams - Fashion Winter.Lucky Doggy kolekcija.Šiais laikais reikia būti madingam ir neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų! Laimingiems šunims tai leng..

30.00€ Be PVM: 24.79€