Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą | Nemokamas siuntimas nuo 50 eur | Nemokamas prekės keitimas

Grąžinimo sąlygos

Grąžinimas ir keitimas

 

Prekes galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos. Pirkėjas grąžina prekes savo sąskaita, išskyrus žemiau nurodytus atvejus.

Netikusias ar brokuotas prekes, užsakytas iš Princesems.lt, grąžinti galima per 14 kalendorinių dienų nuo gavimo dienos. Prekės turi būti nedėvėtos, neskalbtos ir švarios, originaliame stovyje. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms). Ne visos prekės gali būti grąžinamos. Negalima grąžinti apatinio trikotažo, kojinių, pėdkelnių, pižamų, kūdikių drabužių iki 86cm dydžio, žaislų ir kitų prekių, nurodytų Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte. Negrąžinamų prekių sąrašą savo internetinėje svetainėje skelbia ir Valstybinė Vartotojų Teisių ir Apsaugos Tarnyba.

Kiekviena prekė turi būti prižiūrima ir skalbiama pagal priežiūros ženkluose nurodytas instrukcijas. Pardavėjas nepriims grąžinamų  prekių, jei jos buvo netinkamai dėvimos ar prižiūrimos.

Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje, su visomis prekei priklausančiomis nenuimtomis / nenukirptomis etiketėmis ir priedais, kurie buvo pridėti prie prekės (pakabos, įpakavimas dovanų dėžutėje ir pan.). Visos grąžinamos prekės ir jų priedai turi būti nepažeisti. Plačiau apie tai skaitykite Pirkimo Sąlygose ir Taisyklėse

Jei grąžinate prekę, kurią įsigijote už dovanų kuponą, jūs galite keisti prekę į analogiškos vertės kitą prekę arba gauti dovanų kuponą buvusio kupono vertei su tomis pačiomis sąlygomis, kokios buvo iki prekės įsigijimo. Dovanų kuponai į pinigus nėra keičiami.

Jei prekė buvo užsakomoji ir specialiai Pirkėjui užsakyta iš gamintojo (Pirkėjo pageidauto dydžio ir spalvos), ji negali būti grąžinama. Tik susitarus su Pardavėju, prekė gali būti keičiama į kitą prekę (ne užsakomąją), tačiau Pardavėjas pasilieka teisę pasilikti už iš anksto užsakytą prekę Pirkėjo sumokėtą avansą.

Pardavėjas pasilieka teisę iš grąžinamos prekės sumos išskaičiuoti Pardavėjo patirtas išlaidas, tokias kaip atsiskaitymo paštomate mokestis (mokamas siuntų tarnyboms), siuntimo išlaidos (kai po prekės grąžinimo užsakymo suma nesiekia 50 Eur (pristatant užsakymą per paštomatą) ir 150 Eur (pristatant užsakymą per kurjerį), kuomet buvo taikomas nemokamas pristatymas.

Norint grąžinti prekę, kurią įsigijote elektroninėje parduotuvėje, turite supildyti elektroninę Grąžinimo formą, nurodant užsakymo numerį, grąžinimo priežastį ir pateikiant informaciją, ar prekę keisite į kitą, ar norėsite susigrąžinti pinigus. Grąžinama prekė turi būti pristatyta į parduotuvę ar išsiųsta pardavėjui ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų. Šį terminą pradelsus, traktuojama kaip grąžinimo sandoris neįvykęs, ir pirkėjui lieka įsigyta prekė.

Praėjus 1-7 darbo dienoms nuo grąžintų prekių gavimo dienos mes pradėsime grąžinimo procedūrą. Kai tik bus pradėta grąžinimo procedūra, mes jums išsiųsime informaciją apie grąžinimą tuo pačiu elektroniniu paštu, kuriuo buvo išsiųsta užsakymo informacija. Pinigų grąžinimas bus atliekamas į tą pačią kortelę ar banko sąskaitą, iš kurios gautas mokėjimas už prekes. Jei kils kažkokių problemų dėl pinigų grąžinimo (pvz., jūsų kortelės galiojimas baigėsi), mes susisieksime su jumis dėl kito pinigų grąžinimo būdo.

Jeigu pirkimo atveju jums buvo suteiktas nemokamas siuntimas, papildoma akcija (už kelių prekių įsigijimą) ar dovana, grąžinant prekes iš grąžinamos pinigų sumos bus išskaičiuojamos siuntimo, papildomų akcijų ar suteiktos dovanos išlaidos (keitimo atveju į analogišką prekę, šios išskaitos netaikomos).


Grąžinti galima šiais būdais:

1. į parduotuvę*. Tai pats paprasčiausias būdas,nes nereikia nieko pildyti ar siųsti, tiesiog atnešti prekes į parduotuvę ir parodyti užsakymo numerį (jei užsakymas pateiktas elektroninėje parduotuvėje), pirkimo PVM sąskaitą faktūrą arba kasos aparato kvitą (jei pirkimas vyko parduotuvėje).

2. per kurjerį. Jeigu norite, prekes grąžinti galite per Kurjerį, tačiau už šį siuntimo būdą visais atvejais moka pats Pirkėjas.

3. per paštomatą. Jeigu turite Princesems.lt paskyrą, tuomet elektroninėje parduotuvėje užpildote grąžinimo formą (jeigu už prekes mokėjote užsakymo pristatymo metu, grąžinimo formoje turite nurodyti banko sąskaitą, į kurią reikia grąžinti pinigus už prekes). Jeigu nesate registruotas vartotojas, Grąžinimo formą rasite Elektroninės parduotuvės pagrindinio puslapio apačioje. Tik tuomet, kaip užpildysite Grąžinimo formą, grąžinamas prekes išsiųskite per jums patogų Omniva ar LP Express paštomatą. Grąžinant per Omnivą paštomatą, ant siuntos nurodoma: gavėjas MB “Princesėms.lt”, gavėjo telefono numeris +37065767765, Vilniaus m. Omniva RIMI Rygos g. paštomatas. Jei pasirenkama grąžinti per LP Express paštomatą, ant siuntos nurodomi anksčiau paminėti Pardavėjo duomenys ir pasirenkamas Vilniaus m. LP Express RIMI Rygos g. paštomatas. Jei prekes grąžinate dėl broko, tuomet užpildžius grąžinimo formą gausite el. laišką su siuntos kodu ir pasirinktu paštomatu, į kurį reikia pristatyti prekes. Siuntos lipduką atspausdins paštomatas. Paštomate pasirinkite "siųsti siuntą" → "anksčiau užregistruota siunta" → suveskite el. paštu gautą siuntos kodą → ekrane pasirinkite siuntos dydį ir, prieš įdedant siuntą į paštomatą, → "spausdinti siuntos lipduką", užklijuokite lipduką ant siuntos ir tik tuomet įdėkite į paštomatą. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dežutę ir tvarkingai užklijuoti. Pirkėjas atsakingas už grąžinamą prekę iki kol grąžinama siunta pasieks Pardavėją.

PREKES GRĄŽINTI GALIMA:

Parduotuvė “Princesėms”
Olimpiečių g.
3, Vilnius

Tel. nr. +370 657 67765.

El.p. info@princesems.lt
DARBO LAIKAS
I-V 11:00 - 19:00

VI 11:00 - 15:00