Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Grąžinimo sąlygos

Grąžinimo informacija: Jei jūs nesate patenkintas savo užsakymu, prekes galite grąžinti originaliame stovyje per 14 dienų nuo užsakymo datos. Įvertinę gautas prekes mes jums grąžinsime pinigus. Prekės turi būti grąžintos originalioje ar panašioje pakuotėje su užpildyta Grąžinimo forma. Grąžinimą atliekate savo sąskaita. Jis nėra kompensuojamas (išskyrus keitimo atvejus). 

*Prekės turi būti nedėvėtos, nepažeistos ir neskalbtos. Mes negalime grąžinti pinigų už prekes, jei prekės ženklai ar etiketės yra pažeistos ar jų nėra. Prekės turi būti grąžinamos originalioje gamintojo pakuotėje (jei tokia buvo privaloma, kaip dėžutė, maišelis, pakabos ar pan.). Mes negalėsime priimti prekių, jei nesivadovausite instrukcijomis. 

Praėjus 1-7 darbo dienoms nuo grąžintų prekių gavimo dienos mes pradėsime grąžinimo procedūrą. Kai tik bus pradėta grąžinimo procedūra, mes jums išsiųsime informaciją apie grąžinimą tuo pačiu elektroniniu paštu, kuriuo buvo išsiųsta užsakymo informacija.  Pinigų grąžinimas bus atliekamas į tą pačią kortelę ar banko sąskaitą, iš kurios gautas mokėjimas už prekes. Jei kils kažkokių problemų dėl pinigų grąžinimo (pvz., jūsų kortelės galiojimas baigėsi), mes susisieksime su jumis dėl kito pinigų grąžinimo būdo.

Prekes galite grąžinti: per Omniva paštomatą, siunčiant Omniva paštomatas Vilniaus Rimi Rygos g. 8, nurodant gavėją MB "Princesėms.lt" ir tel. nr. +37065767765 arba grąžinamas prekes galite pristatyti į fizinę parduotuvę "Princesėms" Vilniuje, Olimpiečių g. 3.

Jei gavote ne visas užsakytas prekes, įsitikinkite, ar nenurodytas prekių siuntimas per kelias siuntas. Prašau susisiekite su mumis info@princesems.lt arba paskambinkite +370 657 67765.

* Grąžinę prekę, Jūs galite pasirinkti, ar susigrąžinti sumokėtus pinigus už prekę (siuntimo išlaidos nekompensuojamos), ar keisti prekę į bet kurią kitą (naujos prekės išsiuntimas arba prekės sugrąžinimas nemokamas), arba grąžinus prekę, sumokėtą už ją sumą galite panaudoti bet kada vėliau (netaikant jokių išskaitų).

* Jei grąžinate prekę, kurią įsigijote už dovanų kuponą, jūs galite keisti prekę į analogiškos vertės kitą prekę arba gauti dovanų kuponą buvusio kupono vertei su tomis pačiomis sąlygomis, kokios buvo iki prekės įsigijimo. Dovanų kuponai į pinigus nėra keičiami.

Norint grąžinti prekę, kurią įsigijote elektroninėje parduotuvėje, turite supildyti elektroninę Grąžinimo formą, nurodant užsakymo numerį.

Jei prekes įsigijote fizinėje parduotuvėje ir norite grąžinti ar keisti prekę, grąžinama prekė kartu su pirkimo kvitu pristatoma pardavėjui per 14 dienų, skaičiuojant nuo pirkimo dienos.

Ne visos prekės gali būti grąžinamos. Grąžinamų ir negrąžinamų prekių sąrašą skelbia Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. Prie negrąžinamų prekių priskiriamas apatinis trikotažas, kūdikių drabužiai (iki 86cm), papuošalai (plaukų aksesuarai ir kita), žaislai, elektronikos priemonės, kosmetika. Taip pat grąžinimui nepriimame prekių, kurios buvo užsakytos iš gamintojo specialiai jums pagal jūsų pageidavimą.

Grąžinimai ir keitimai Lietuvoje

Kilus klausimams parašykite info@princesems.lt. Svarbu - prekė yra jūsų atsakomybėje iki ji pasieks mus. Dėl prekės saugumo, prašome prekę grąžinti per patikimą siuntų tarnybą. Mes negalėsime grąžinti pinigų, jei prekę pasimes ir mūsų nepasieks. Jeigu pirkimo atveju jums buvo suteiktas nemokamas siuntimas, papildoma akcija (už kelių prekių įsigijimą) ar dovana, grąžinant prekes iš grąžinamos pinigų sumos bus išskaičiuojamos siuntimo, papildomų akcijų ar suteiktos dovanos išlaidos (keitimo atveju į analogišką prekę, šios išskaitos netaikomos).

Keitimai: Jei pageidaujate tos pačios prekės kitos spalvos ar dydžio, prašau užpildykite Grąžinimo formą, pažymėdami į ką norite pakeisti. Jei jūsų pageidaujamo dydžio ar spalvos neturėsime, mes grąžinsime pinigus ir išsiųsim pranešimą elektroniniu paštu. Prekės keitimo atveju, naują prekę išsiųsime savo sąskaita.

Jei gavote brokuotą prekę ar ne tą prekę, kurią užsakėte, prašau užpildykite Grąžinimo formą ir nurodykite broką. Kiekviena prekė turi būti prižiūrima ir skalbiama pagal priežiūros ženkluose nurodytas instrukcijas. Mes negalėsime priimti grąžinamų prekių, jei jos bus pažeistos ar neteisingai prižiūrėtos.

Tarptautinis grąžinimas ir keitimas

Tarptautinis grąžinimas: Jei grąžinate ne brokuotą ir nenešiotą prekę, grąžinamos siuntos pašto išlaidos yra jūsų paties apmokamos. Svarbu - prekė yra jūsų atsakomybėje iki ji pasieks mus. Dėl prekės saugumo, prašome prekę grąžinti per patikimą siuntų tarnybą. Mes negalėsime grąžinti pinigų, jei prekė pasimes ir mūsų nepasieks.   Prašau susisiekite su mumis info@princesems.lt arba paskambinkite +370 657 67765. Jei jūsų grąžinama prekė yra sulaikoma Lietuvos muitinėje dėl papildomų mokesčių, tokiu atveju mes išsiųsime prekę atgal jums, anuliuosime grąžinimą ir pinigų negrąžinsime arba priimsime grąžinamą prekę sumokėję papildomus mokesčius, kurie bus išskaičiuoti iš grąžinamos jums sumos.

Visi papildomi mokesčiai (muito, importo, PVM ar kt.), kurie atsiranda įvežant prekes į jūsų šalį, yra jūsų paties mokami. Mūsų nurodytos kainos apima prekės kainą, siuntimo išlaidas ir mūsų šalyje privalomus mokesčius.