Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą | Nemokamas siuntimas nuo 50 eur | Nemokamas prekės keitimas

Pristatymo Informacija

Princesems.lt internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės pristatomos per "Lietuvos paštą", "Omniva" paštomatus, per Kurjerį ir Autobusų stotį.

NEMOKAMAS standartinis pristatymas Lietuvoje galioja užsakymams virš 50€.

Užsakymai už 50€ ir daugiau bus pristatomi nemokamai. Visi užsakymai supakuojami ir perduodami išsiuntimui per 1-2 darbo dienas. Jei prekės šiuo metu neturime (toks įspėjimas nurodomas prie prekės aprašymo), ji bus užsakyta iš gamintojo ir pristatyta per 7-20 dienų.

STANDARTINIS per Lietuvos paštą pristatymas Lietuvoje galioja užsakymams iki 50€.

Standartinio užsakymo siuntimas kainuoja 2.49€ užsakymams iki 50€, neįskaitant siuntimo išlaidų.

KITI PRISTATYMO BŪDAI

Omniva paštomatu siuntas siunčiame visoje Lietuvoje per 2-5 darbo dienas. Siuntimo kaina 3.49€. Nuo 50€ siuntimas nemokamas.

Per kurjerį siuntas pristatome visoje Lietuvoje per 2-5 darbo dienas (tai priklauso nuo kurjerių tarnybos). Siuntimo kaina 5.99€. Nuo 150€ siuntimas nemokamas. Siuntas supakuojame ir perduodame siuntimui per 1-2 darbo dienas.

Per Autobusų stotį siuntos pristatomos tą pačią arba kitą dieną. Siuntimo kaina 4.49€.

Švenčių metu (kaip Kalėdos, Nauji Metai) užsakymų pristatymas gali trukti ilgiau, priklausomai nuo siuntų tarnybų užimtumo.

TARPTAUTINIO pristatymo paslauga

Dėl tarptautinio pristatymo kainos ir pristatymo termino prašau įvesti informaciją apie pristatymo adresą ir pristatymo kaina bus paskaičiuota priklausomai nuo pristatymo šalies. 

Siuntos sekimo numeris bus išsiųstas elektroniniu paštu, kai tik siuntinys bus išsiųstas.

Mes negalime garantuoti siuntos pristatymo laiko dėl vietinių siuntos tarnybų. Taip pat gavėjas yra atsakingas už bet kokius jo šalies mokesčius.

Po užsakymo išsiuntimo kiekvienas pirkėjas gauna siuntos sekimo numerį.