Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai

Atnaujinkite savo žaidimų erdvę su nuostabia stalo žaidimų kolekcija.

Sukurta taip, kad atlaikytų laiko išbandymą ir jūs mėgautumėtės žaisdami savo pamėgtus klasikinius žaidimus, tokius kaip Domino, tik su patobulinta žaidimo versija. Tiek elegantiškoji Lucito, tiek įprasta medinių žaidimų kolekcija tiks kiekvienam - nesvarbu, ar tai būtų šeimos žaidimų vakaras, ar įmantri vakarienė!

Peržiūrėkite ir patogius mini žaidimus, sukurtus kelionėms, kad netektų nuobodžiauti, kad ir kur keliautumėte.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Stalo žaidimas skaidrūs Kryžiukai Nuliukai Lucite Tic Tac Toe Aurora

PASIRUOŠK ŽAIDIMŲ METUI !Suteikite sau konkurencinį pranašumą su šiuo prabangiu kūriniu! Neįtikėtinai skaidrūs Lucite serijos žaidimų rinkiniai yra privalomi kiekvienam stalo žaidimų mylėtojui. Įvairi..

99.99€ Be PVM: 82.64€

Stalo žaidimas skaidrus 4 In A Row Lucite Aurora Išparduota

Stalo žaidimas skaidrus 4 In A Row Lucite Aurora

PASIRUOŠK ŽAIDIMŲ METUI !Suteikite sau konkurencinį pranašumą su šiuo prabangiu kūriniu! Neįtikėtinai skaidrūs Lucite serijos žaidimų rinkiniai yra privalomi kiekvienam retro stiliaus mylėtojui. Dviej..

149.99€ Be PVM: 123.96€

Stalo žaidimas skaidrus Bokštas Lucite Tower Aurora Išparduota

Stalo žaidimas skaidrus Bokštas Lucite Tower Aurora

PASIRUOŠK ŽAIDIMŲ METUI !Suteikite sau konkurencinį pranašumą su šiuo prabangiu kūriniu! Neįtikėtinai skaidrūs Lucite serijos žaidimų rinkiniai yra privalomi kiekvienam retro stiliaus mylėtojui. Paste..

169.99€ Be PVM: 140.49€

Stalo žaidimas skaidrus Domino Lucite Aurora

PASIRUOŠK ŽAIDIMŲ METUI !Suteikite sau konkurencinį pranašumą su šiuo prabangiu kūriniu! Nuostabiai skaidrūs Lucite serijos žaidimų rinkiniai yra privalomi kiekvienam stalo žaidimų mylėtojui. Pastelin..

99.99€ Be PVM: 82.64€

Stalo žaidimas silikoninis Domino Circus

PASIRUOŠK ŽAIDIMŲ METUI !Stulbinančių vaivorykštės spalvų silikoninis domino rinkinys, dažytas švelniomis ombre stiliaus spalvomis, neabejotinai pritrauks ne tik didelių žmonių, bet ir mažųjų dėmesį! ..

44.99€ Be PVM: 37.18€

Žaidimas mini Cornhole

Lauko žaidimas namuose. Mesk iššūkį draugui!Cornhole (kitaip - kukurūzų futbolas) populiariausias lauko žaidimas Šiaurės Amerikoje. JAV netgi organizuojami turnyrai. Žaidėjai pakaitomis meta kukurūzų ..

20.00€ Be PVM: 16.53€

Žaidimas mini Bokštas

ĮSIJUNK ŽAIDIMO REŽIMĄ!Mėgaukis smagiais ir įdomiais žaidimais su Sunnylife žaidimų kolekcija. Pasiimk į kelionę ir žaisk spalvingų medinių kaladėlių žaidimą "Bokštas".Įpakuota dėžutėje, todėl tinka d..

19.00€ Be PVM: 15.70€