Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Mediniai žaislai

Mediniai žaislai

Mediniai žaislai tiek naujagimiams, tiek ūgtelėjusiems vaikams padeda fiziniam, emociniam ir protiniam vystymuisi. Žaisdamas vaikas pats kuria pasaulį nuo nulio. Jis turi pats sugalvoti, fantazuoti, statyti, griauti. Taip jis tobulėja. Čia nėra sugalvota žaidimo eiga. Žaidimo kūrėjas yra pats vaikas.

Mediniai žaislai yra ilgaamžiai, patvarūs, atsparūs dilimui ir pasižymi nuostabia, natūralia antibakterine savybe.

 
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Dėlionė medinė apvali 10+ mėn.

Mediniai žaislai kūdikiams - Mano pirmoji dėlionė.Tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.Šis apvalus edukacinis galvosūkis skirtas sustiprinti mažųjų pasitikėjimą savimi ir juos linksminti. Medinė apv..

25.00€ Be PVM: 20.66€

Kelioninis žaidimas Bokštas

ĮSIJUNK ŽAIDIMO REŽIMĄ!Mėgaukis smagiais ir įdomiais žaidimais su Sunnylife žaidimų kolekcija. Pasiimk į kelionę ir žaisk spalvingų medinių kaladėlių žaidimą "Bokštas".Įpakuota dėžutėje, todėl tinka d..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Kramtukas "Pasididžiavimas"

Švedų dizaino kramtukas "Raketa - Pasididžiavimas".Šis gražuolis kramtukas - žaislas pagamintas iš skirtingų tekstūrų ir formų, kad sudomintų jūsų kūdikį ir vystytų motorinius jo sugebėjimus. Pag..

23.00€ Be PVM: 19.01€

Kramtukas "Raketa"

Švedų dizaino kramtukas "Raketa".Šis gražuolis kramtukas - žaislas pagamintas iš skirtingų tekstūrų ir formų, kad sudomintų jūsų kūdikį ir vystytų motorinius jo sugebėjimus. Pagamintas iš ekologi..

23.00€ Be PVM: 19.01€

Mediniai skaitliukai 0+ mėn.

Medinis barškutis kūdikiams. Tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams.Šis medinis barškutis - skaitliukai džiugina akis ir ausis. Purtant barškutį, jis skleidžia malonų garsą. Medinis žaislas pagamintas..

22.00€ Be PVM: 18.18€

Paplūdimio raketės Smiley

RASK LAIKO ŠYPSENAI!Smiley - tai geros savijautos ženklas, gyvuojantis jau 50 metų. Laimės, pozityvo ir gerų naujienų skleidimas yra puiki atsvara blogoms naujienoms, o "Smiley" tapo paprastu priminim..

35.00€ Be PVM: 28.93€