Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą | Nemokamas siuntimas nuo 50 eur | Nemokamas prekės keitimas

Apie Mus

Stiliaus namai "Princesėms" - tai vieta šeimoms, mėgstančioms kartu ruoštis gražiam renginiui. "Angel's face", 'Abel&Lula", "Mayoral", "Balloon Chic" ir kitų prekės ženklų kolekcijos atrodo subtiliai, elegantiškai, madingai ir šiuolaikiškai. Kiekviena drabužių detalė atskleidžia patrauklų dizainą, audinių kokybę ir išskirtinį pasiuvimą.

Kviečiame klientus įsigyti gaminių tiek mūsų parduotuvėje, esančioje gražioje "Pilies apartamentų" aplinkoje Olimpiečių g. 3, Vilniuje, tiek internetinėje svetainėje. Maloniai kviečiame pasižvalgyti po mūsų asortimentą, klausti patarimo, kaip susikurti savo stilių, ar pateikti užsakymus norimiems gaminiams.

Tėveliai pirkdami vaikiškus drabužius, tikisi, kad jie bus gražūs, patogūs ir kokybiški. Jie taip pat norėtų, kad vaikai jaustųsi laimingi ir išskirtiniai dėvėdami juos. 

Princesems.lt yra viena iš populiariausių parduotuvių, kur galite rasti proginių drabužių mergaitėms ir berniukams. Mergaitei gauti dovaną iš šios parduotuvės yra gero skonio ir prabangos ženklas.