Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą | Nemokamas siuntimas nuo 50 eur | Nemokamas prekės keitimas

Kiti pliušiniai žaislai

Kiti pliušiniai žaislai

Minkšti pliušiniai žaislai labai tinkami dovanoti tiek patiems mažiausiems, tiek gerokai paaugusiems vaikams.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Pliušinis žaislas Ryklys mergaitė 35cm Nauja

Pliušinis žaislas Ryklys mergaitė 35cm

Mažas rožinis pliušinis rykliukas.Lengvas, itin minkštas, jis pagamintas iš švelniausių audinių ir yra šaunaus dizaino. Jame yra speciali kišenėlė, pro kurią galima prakišti ranką taip suteikiant žaid..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinis žaislas Korgis

Tai karališkas draugas, vertas bet kurio karaliaus ar karalienės!Šunytė Betty Corgi padės jums švęsti Jo didenybės karūnavimą. Ji žavi draugė ir ideali dovana bet kuriam korgių mylėtojui ar karališkos..

35.00€ Be PVM: 28.93€

Pliušinis Dinozauras didelis

Pasiruoškite priešistorinėms išdaigoms! Tai T-RexTrumpos, gležnos kojytės, švelnus smaragdo spalvos kailiukas, nugaroje išmargintas didelėmis tamsiai žaliomis dėmėmis. Maloni šypsena ir apvalus snukut..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Pliušinė Žirafa didelė

Ši žirafa - tikra vaikų kambario puošmena!Trumpos, gležnos kojytės, ryškus geltonas kailiukas, nugaroje išmargintas didelėmis rudomis dėmėmis. Maloni šypsena ir linksmos akys greitai pelnys vaikų meil..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Rankinė Saulė

Pliušinė rankinė Saulė. Koks bebūtų oras, ji praskaidrins dieną!Šis nuostabiai ryškus geltonas rankinukas kupinas linksmybių. Minkšti spinduliai, rudos kojytės ir tvirtas pečių dirželis. Ši saulutė šv..

37.00€ Be PVM: 30.58€

Pliušinis žaislas Omaras

Minkštas žaislas raudonas Omaras. O dabar visi sušunka - omarai!Tai nuostabiai žaismingas nedidelis vėžiagyvis, kurį malonu glausti ir myluoti. Šis linksmas bičiulis turi zomšines širdies formos ranky..

29.00€ Be PVM: 23.97€

Pliušinis Aštuonkojis didelis violetinis

Minkštas žaislas violetinis aštuonkojis. Aštuonis kartus daugiau apkabinimų!Susipainiokite su nuostabia didele Aštuonkoja Maya! Taip, tai ji! Švelnus, nuostabus violetinis aštuonkojis su tiek daug mei..

60.00€ Be PVM: 49.59€

Pliušinis Vienaragis dėžutėje violetinės spalvos

Mielas pliušinis vienaragis - staigmena dovanų dėžutėje. Švelnios violetinės spalvos, minkštas ir malonus liesti, jis tikrai bus miela staigmena tiek mažyliui, tiek vyresniam vaikui. Kadangi šie pliuš..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinis Vienaragis dėžutėje rausvos spalvos

Mielas pliušinis vienaragis - staigmena dovanų dėžutėje. Šviesios rožinės spalvos, minkštas ir malonus liesti, jis tikrai bus miela staigmena tiek mažyliui, tiek vyresniam vaikui. Kadangi šie pliušini..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinis Vienaragis dėžutėje melsvos spalvos

Mielas pliušinis vienaragis - staigmena dovanų dėžutėje. Šviesios mėlynos spalvos, minkštas ir malonus liesti, jis tikrai bus miela staigmena tiek mažyliui, tiek vyresniam vaikui. Kadangi šie pliušini..

14.99€ Be PVM: 12.39€

Pliušinis žaislas Alice Axolotl

Alisa stebuklų šalyje!Šviečiančios rožinės spalvos, šis amfibijos gyvūnas aksolotlis turi plačią šypseną, švelnias pėdutes ir šaunią ilgą uodegą. Kai nori, vaikšto sausumoje arba vizgindamas peleku pl..

36.00€ Be PVM: 29.75€

Pliušinis augalas Carniflore Priscilla

Tavo namų karalienė!Pamirštate prižiūrėti augalus? Tuomet šį gražuolė kaip tik jums. Stulbinančios ryškios išvaizdos, ji niekada neliks alkana. Priscilla pati susiras maisto. Dabar ji ieško musės!Pilk..

55.00€ Be PVM: 45.45€

Rankinė Linksma širdelė

Nešiok savo širdelę su savimi!Kiekviena diena gali būti Valentino diena. Ši miela širdelės formos rankinė turi švelnų raudoną kailiuką ir daug vietos laikyti joje viską, ką mėgstate. Tvirtas dirželis ..

36.00€ Be PVM: 29.75€

Minkšta lėlė Berniukas naujagimiui

Pliušinis naujagimio žaislas - Berniukas lėlė. Spalva - šviesiai mėlyna.Kūdikiams skirtas žaislas pagamintas iš minkšto ir švelnaus aksomo. Lėlė turi mėlynus šortus, marškinėlius, gražius rudus aksomi..

27.99€ Be PVM: 23.13€

Pliušinis žaislas Gerbera

Tarsi spalvingas vėjo malūnas!Paryškinkite kambarį su Gerberos žiedu! Didelė, ryški, su akinamai ryškiais rožinių žiedlapių tarsi karūna. Ši nuostabi gėlė išsiskirs bet kur. Tobulas ryškios išvaizdos ..

45.00€ Be PVM: 37.19€

Pliušinis žaislas Saulėgrąža

Vasariška šypsena lietingomis dienomis.Ši didelė ryškių spalvų saulėgrąža skatina jus kilti aukštai! Linksma gėlė su nuostabiai glotniais garstyčių žiedlapiais ir kakavos spalvos veiduku yra nepaprast..

45.00€ Be PVM: 37.19€

Pliušinis žaislas Moliūgas

Daugiau šypsenos nei šiurpuliukų!Šis mažas moliūgėlis džiugins ne tik Helovyno metu. Žavus ir ypatingai minkštas moliūgas turi dailiai lenktą stiebą ir švelnų oranžinį kailiuką. Tiesiog tobula daržovė..

23.00€ Be PVM: 19.01€

Pliušinis žaislas Flamingas Rosario

Flamingų šou turi tęstis!Rosario yra nuostabi šou mergina, kuri visada geriausiai vertinama! Šis didis paukštis turi nuostabų ilgą kaklą, lanksčias kojas ir iškilius kelius – jau nekalbant apie švelni..

50.00€ Be PVM: 41.32€

Pliušinis žaislas Panda

Ar ir jums pandomanija?Šis mažasis pandos jauniklis pasiruošęs būti apkabintas ir ieško draugo, su kuriuo galėtų pasidalyti savo bambuku. O dėl šilko švelnumo juodai balto kailio jis yra puikus glamon..

29.00€ Be PVM: 23.97€

Minkštas žaislas naujagimiui Gulbė

Mayoral Newborn pliušinis žaislas naujagimiams.Kūdikiams skirtas žaislas pagamintas iš minkšto ir švelnaus veliūro. Gulbė turi auksinę karūną, rožinį balerinos sijonėlį ir baleto batelius. Ilgas kakla..

27.99€ Be PVM: 23.13€

Interaktyvus žaislas šviečiančiomis akimis Whozies violetinis

Ryškios purpurinės spalvos minkštas interaktyvus žaislas su šviečiančiomis akimis.Kas šie didžiuliai purūs paukščiai mielomis akimis? Nepaprastai mieli ir linksmi! Kas jie? Net mes patys nežinome. Mes..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Interaktyvus žaislas šviečiančiomis akimis Whozies žalias

Ryškios salotinės spalvos minkštas interaktyvus žaislas su šviečiančiomis akimis.Kas šie didžiuliai purūs paukščiai mielomis akimis? Nepaprastai mieli ir linksmi! Kas jie? Net mes patys nežinome. Mes,..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Interaktyvus žaislas šviečiančiomis akimis Whozies rožinis

Ryškios rožinės spalvos minkštas interaktyvus žaislas su šviečiančiomis akimis.Kas šie didžiuliai purūs paukščiai mielomis akimis? Nepaprastai mieli ir linksmi! Kas jie? Net mes patys nežinome. Mes, t..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Interaktyvus žaislas šviečiančiomis akimis Whozies mėlynas

Ryškios mėlynos spalvos minkštas interaktyvus žaislas su šviečiančiomis akimis.Kas šie didžiuliai purūs paukščiai mielomis akimis? Nepaprastai mieli ir linksmi! Kas jie? Net mes patys nežinome. Mes, t..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Interaktyvus žaislas šviečiančiomis akimis Whozies turkio spalvos

Ryškios turkio spalvos minkštas interaktyvus žaislas su šviečiančiomis akimis.Kas šie didžiuliai purūs paukščiai mielomis akimis? Nepaprastai mieli ir linksmi! Kas jie? Net mes patys nežinome. Mes, ti..

19.99€ Be PVM: 16.52€

Interaktyvus žaislas šviečiančiomis akimis Whozies geltonas

Ryškios geltonos spalvos minkštas interaktyvus žaislas su šviečiančiomis akimis.Kas šie didžiuliai purūs paukščiai mielomis akimis? Nepaprastai mieli ir linksmi! Kas jie? Net mes patys nežinome. Mes, ..

19.99€ Be PVM: 16.52€