Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą | Nemokamas siuntimas nuo 50 eur | Nemokamas prekės keitimas

Jellycat

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Pliušinė Žirafa didelė Nauja

Pliušinė Žirafa didelė

Ši žirafa - tikra vaikų kambario puošmena!Trumpos, gležnos kojytės, ryškus geltonas kailiukas, nugaroje išmargintas didelėmis rudomis dėmėmis. Maloni šypsena ir linksmos akys greitai pelnys vaikų meil..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Pliušinis Aštuonkojis didelis violetinis Nauja

Pliušinis Aštuonkojis didelis violetinis

Minkštas žaislas violetinis aštuonkojis. Aštuonis kartus daugiau apkabinimų!Susipainiokite su nuostabia didele Aštuonkoja Maya! Taip, tai ji! Švelnus, nuostabus violetinis aštuonkojis su tiek daug mei..

60.00€ Be PVM: 49.59€

Pliušinis augalas Carniflore Priscilla

Tavo namų karalienė!Pamirštate prižiūrėti augalus? Tuomet šį gražuolė kaip tik jums. Stulbinančios ryškios išvaizdos, ji niekada neliks alkana. Priscilla pati susiras maisto. Dabar ji ieško musės!Pilk..

55.00€ Be PVM: 45.45€

Pliušinis Dinozauras didelis Nauja

Pliušinis Dinozauras didelis

Pasiruoškite priešistorinėms išdaigoms! Tai T-RexTrumpos, gležnos kojytės, švelnus smaragdo spalvos kailiukas, nugaroje išmargintas didelėmis tamsiai žaliomis dėmėmis. Maloni šypsena ir apvalus snukut..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Pliušinis žaislas Alice Axolotl

Alisa stebuklų šalyje!Šviečiančios rožinės spalvos, šis amfibijos gyvūnas aksolotlis turi plačią šypseną, švelnias pėdutes ir šaunią ilgą uodegą. Kai nori, vaikšto sausumoje arba vizgindamas peleku pl..

36.00€ Be PVM: 29.75€

Pliušinis žaislas Flamingas Rosario

Flamingų šou turi tęstis!Rosario yra nuostabi šou mergina, kuri visada geriausiai vertinama! Šis didis paukštis turi nuostabų ilgą kaklą, lanksčias kojas ir iškilius kelius – jau nekalbant apie švelni..

50.00€ Be PVM: 41.32€

Pliušinis žaislas Gerbera

Tarsi spalvingas vėjo malūnas!Paryškinkite kambarį su Gerberos žiedu! Didelė, ryški, su akinamai ryškiais rožinių žiedlapių tarsi karūna. Ši nuostabi gėlė išsiskirs bet kur. Tobulas ryškios išvaizdos ..

45.00€ Be PVM: 37.19€

Pliušinis žaislas Korgis Nauja

Pliušinis žaislas Korgis

Tai karališkas draugas, vertas bet kurio karaliaus ar karalienės!Šunytė Betty Corgi padės jums švęsti Jo didenybės karūnavimą. Ji žavi draugė ir ideali dovana bet kuriam korgių mylėtojui ar karališkos..

35.00€ Be PVM: 28.93€

Pliušinis žaislas kreminis Kiškutis Nauja Teirautis

Pliušinis žaislas kreminis Kiškutis

Gulintis triušis (Smudge Rabbit).Šis mielumo įsikūnijimas yra toks mieguistas, kad tik gulinėja ant lovos arba kilimėlio. Jo avižinių dribsnių spalvos kailiukas yra nuostabiai minkštas. Garantuojame -..

38.00€ Be PVM: 31.41€

Pliušinis žaislas Moliūgas

Daugiau šypsenos nei šiurpuliukų!Šis mažas moliūgėlis džiugins ne tik Helovyno metu. Žavus ir ypatingai minkštas moliūgas turi dailiai lenktą stiebą ir švelnų oranžinį kailiuką. Tiesiog tobula daržovė..

23.00€ Be PVM: 19.01€

Pliušinis žaislas Omaras Nauja

Pliušinis žaislas Omaras

Minkštas žaislas raudonas Omaras. O dabar visi sušunka - omarai!Tai nuostabiai žaismingas nedidelis vėžiagyvis, kurį malonu glausti ir myluoti. Šis linksmas bičiulis turi zomšines širdies formos ranky..

29.00€ Be PVM: 23.97€

Pliušinis žaislas Panda

Ar ir jums pandomanija?Šis mažasis pandos jauniklis pasiruošęs būti apkabintas ir ieško draugo, su kuriuo galėtų pasidalyti savo bambuku. O dėl šilko švelnumo juodai balto kailio jis yra puikus glamon..

29.00€ Be PVM: 23.97€

Pliušinis žaislas rožinis Kiškutis Išparduota

Pliušinis žaislas rožinis Kiškutis

Slėpiesi tarp tulpių žiedų? Mes matome tavo pūkuotas ausis!Šis žaismingas rožinis kiškutis ieško draugų, su kuriais galėtų žaisti slėpynių, o taip pat pasidalintų savo paslaptimis ir idėjomis. Tuo pač..

29.00€ Be PVM: 23.97€

Pliušinis žaislas Saulėgrąža

Vasariška šypsena lietingomis dienomis.Ši didelė ryškių spalvų saulėgrąža skatina jus kilti aukštai! Linksma gėlė su nuostabiai glotniais garstyčių žiedlapiais ir kakavos spalvos veiduku yra nepaprast..

45.00€ Be PVM: 37.19€

Pliušinis žaislas Vienaragis

Sniego blizgučiai ir užburti prisiglaudimai!Saldžios kaip cukrus rožinės ir baltos spalvos, šis vienaragis yra toks malonus. Pilnas magijos ir mėnulio šviesos, jam patinka miškas, todėl būtinai pasiim..

29.00€ Be PVM: 23.97€

Rankinė Linksma širdelė

Nešiok savo širdelę su savimi!Kiekviena diena gali būti Valentino diena. Ši miela širdelės formos rankinė turi švelnų raudoną kailiuką ir daug vietos laikyti joje viską, ką mėgstate. Tvirtas dirželis ..

36.00€ Be PVM: 29.75€

Rankinė Saulė Nauja

Rankinė Saulė

Pliušinė rankinė Saulė. Koks bebūtų oras, ji praskaidrins dieną!Šis nuostabiai ryškus geltonas rankinukas kupinas linksmybių. Minkšti spinduliai, rudos kojytės ir tvirtas pečių dirželis. Ši saulutė šv..

37.00€ Be PVM: 30.58€