Nemokamas siuntimas Lietuvoje užsakymams virš 50 Eur

Šukos

Šukos

 Plaukų nepešančios šukos, šepečiai mergaitėms.

Atraskite naujus ir žaismingus šepečius plaukams. Jokių ašarų šukuojantis!

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Plaukų šepetys Disney Frozen Anna

 Plaukų šepetys mergaitei - Wet brush Disney Frozen 2 AnnaPasileisk lengvai savo plaukus - iššukuoti susivėlusius plaukus su "Wet brush Disney Frozen Anna" vieni niekai.Kiekviena mergaitė tu..

17.00€ Be PVM: 14.05€

Plaukų šepetys Disney Frozen Elsa Teirautis

Plaukų šepetys Disney Frozen Elsa

 Plaukų šepetys mergaitei - Wet brush Disney Frozen ElsaPasileisk lengvai savo plaukus - iššukuoti susivėlusius plaukus su "Wet brush Disney Frozen Elsa" vieni niekai.Kiekviena mergaitė turi savo..

17.00€ Be PVM: 14.05€

Plaukų šepetys Disney Frozen Olaf Teirautis

Plaukų šepetys Disney Frozen Olaf

 Plaukų šepetys mergaitei - Wet brush Disney Frozen OlafPasileisk lengvai savo plaukus - iššukuoti susivėlusius plaukus su "Wet brush Disney Frozen Olaf" vieni niekai.Kiekviena mergaitė turi savo..

17.00€ Be PVM: 14.05€

Plaukų šepetys Disney princesė Gražuolė Laikinai Nėra

Plaukų šepetys Disney princesė Gražuolė

 Plaukų šepetys mergaitei - Wet brush Disney princess Beauty BelleKai susivėlę plaukai tarsi pabaisa, naudokite Wet brush Disney šepetį su princese grąžuole Bela.Kiekviena mergaitė turi..

17.00€ Be PVM: 14.05€

Plaukų šepetys Disney princesė Pelenė Laikinai Nėra

Plaukų šepetys Disney princesė Pelenė

 Plaukų šepetys mergaitei - Wet brush Disney princess CinderellaĮsitikink, kad plaukai gerai iššukuoti ir princesė pasiruošusi pokyliui!Kiekviena mergaitė turi savo mėgstamą princesę. O "Wet..

17.00€ Be PVM: 14.05€

Plaukų šepetys Disney princesė Pokahonta

 Plaukų šepetys mergaitei - Wet brush Disney princess Pocahontas.Piešti vėjo spalvomis žaisminga ir smagu, kol nepagausi visų savo purių plaukų.Kiekviena mergaitė turi savo mėgstamą princesę. O&n..

17.00€ Be PVM: 14.05€

Plaukų šepetys Disney princesė Snieguolė

 Plaukų šepetys mergaitei - Wet brush Disney princess Snow white.Veidrodėli, veidrodėli... kieno plaukai labiau susivėlę?Kiekviena mergaitė turi savo mėgstamą princesę. O "Wet brush" pristat..

17.00€ Be PVM: 14.05€

Plaukų šepetys kūdikiams Wet brush

 PLAUKŲ ŠEPETYS KŪDIKIUIKūdikiams skirtas pirmųjų plaukų šepetys ne tik švelniai iššukuoja plaukučius, bet ir masažuoja galvytę, skatina plaukų augimą ir blizgesį. Su šiuo šepečiu lengva prižiūrė..

10.00€ Be PVM: 8.26€

Plaukų šepetys su lipdukais Wet brush

 PLAUKŲ ŠEPETYS SU LIPDUKAISPaįvairinkite savo plaukų šepetį lipdukais! Susikurkite savo dizainą!Išskirtiniai IntelliFlex šereliai sveikesniems ir gražesniems plaukams. Lankstūs šereliai prisitai..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Plaukų šepetys su žaisliuku Drambliukas

 PLAUKŲ ŠEPETYS/DRAMBLIUKASPlaukų šepetys mergaitei su pliušiniu, lengai nuimamu žaislu. Šepetys su vaikams patogia rankena lengvai šukuoja mažųjų plaukus, jų nepažeidžiant ir nesukeliant sk..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Plaukų šepetys su žaisliuku Drugelis

 PLAUKŲ ŠEPETYS/DRUGELISPlaukų šepetys mergaitei su pliušiniu, lengai nuimamu žaislu. Šepetys su vaikams patogia rankena lengvai šukuoja mažųjų plaukus, jų nepažeidžiant ir nesukeliant skaus..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Plaukų šepetys su žaisliuku Katytė

 PLAUKŲ ŠEPETYS/KATYTĖPlaukų šepetys mergaitei su pliušiniu, lengai nuimamu žaislu. Šepetys su vaikams patogia rankena lengvai šukuoja mažųjų plaukus, jų nepažeidžiant ir nesukeliant skausmo..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Plaukų šepetys su žaisliuku Pelėda - Vienaragis

 PLAUKŲ ŠEPETYS/PELEDAPlaukų šepetys mergaitei su pliušiniu, lengai nuimamu žaislu. Šepetys su vaikams patogia rankena lengvai šukuoja mažųjų plaukus, jų nepažeidžiant ir nesukeliant skausmo..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Plaukų šepetys su žaisliuku Šuniukas

 PLAUKŲ ŠEPETYS/ŠUNIUKASPlaukų šepetys vaikams su pliušiniu, lengai nuimamu žaislu. Šepetys su vaikams patogia rankena lengvai šukuoja mažųjų plaukus, jų nepažeidžiant ir nesukeliant skausmo..

19.00€ Be PVM: 15.70€

Plaukų šepetys su žaisliuku Vienaragis

 PLAUKŲ ŠEPETYS/VIENARAGISPlaukų šepetys mergaitei su pliušiniu, lengai nuimamu žaislu. Šepetys su vaikams patogia rankena lengvai šukuoja mažųjų plaukus, jų nepažeidžiant ir nesukeliant ska..

19.00€ Be PVM: 15.70€