Nemokamas siuntimas Lietuvoje užsakymams virš 50 Eur

Sijonukai - Tutu

Sijonukai - Tutu

Angel’s Face tutu sijonukai - tai pagrindinė kolekcijos puošmena! Puikios kokybės, pagaminti iš ypatingai švelnaus audinio Angel’s Face tutu sijonukai yra pasakiškai švelnūs ir gražiai krintantys. Visi tutu sijonukai pristatomi gražiose skrybėlių dėžutėse, todėl tai puiki dovana mažajai princesei!


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Sijonas Charming Trinity Tutu Anthracite

Pilkas tutu sijonas mergaitei. Tiulio sijonukas.Angel’s Face yra lyderis rinkoje parduodant įvairiaspalvius ir žavingus tutu sijonukus! Sukurta galvojant apie mažą princesę, kuri jį dievintų ir brangi..

80.00€ Be PVM: 66.12€

Sijonas Charming Trinity Tutu Fuchsia Pink

Ryškiai rožinės spalvos pūstas tiulio sijonas mergaitei.Angel’s Face yra lyderis rinkoje parduodant įvairiaspalvius ir žavingus tutu sijonukus! Sukurta galvojant apie mažą princesę, kuri jį dievintų i..

80.00€ Be PVM: 66.12€

Sijonas kūdikiui Baby Trinity Tutu Rose Pink

Pūstas tutu sijonukas kūdikiui.Šie super mieli, raukti tutu sijonukai yra puiki pirmoji dovana! Visi kūdikių tutu sijonukai turi elastingą juosmenį, medvilnės pamušalą ir pasiūti iš minkšto nailo..

50.00€ Be PVM: 41.32€

Sijonas kūdikiui Binky tutu Ballet pink

Pūstas tutu sijonukas kūdikiui.Nepaprasto švelnumo ir minkštumo tutu sijonėlis mažajai princesei - puiki pirmoji dovana! Visi kūdikių tutu sijonukai turi elastingą juosmenį, pamušalą ir pasiūti i..

60.00€ Be PVM: 49.59€

Sijonukas lėlei Doll Tutu Blush Pink

SIJONĖLIS/MEŠKIUKUI/BLUSHNuostabūs tutu sijonėliai dabar ir lėlėms, meškiukams, kiškučiams! Tutu sijonėliai lėlėms pasiūti lygiai taip pat kaip ir tutu mergaitėms, puošti banteliu ir širdele. Parduoda..

22.00€ Be PVM: 18.18€

Sijonukas lėlei Doll Tutu Tea Rose

SIJONĖLIS/MEŠKIUKUI/TEA.ROSE Nuostabūs tutu sijonėliai dabar ir lėlėms, meškiukams, kiškučiams! Tutu sijonėliai lėlėms pasiūti lygiai taip pat kaip ir tutu mergaitėms, puošti banteliu ir širdele. Pard..

22.00€ Be PVM: 18.18€

Sijonas Pixie Tutu Ballet Pink

 Tutu sijonas mergaitei. Švelniai rožinė spalva. Ikoniškas švelniai rausvos spalvos tutu sijonas iš begalės švelnių tiulio sluosnių, susitinkančių ties elastingu plačiu juosmeniu. Juosmuo ne..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Sijonas Pixie Tutu Blush pink

 PIXIE/BLUSH/ Pasiūtas iš be galo daug tiulio, šis sijonas tinka piruetams, suktukams ir begaliniams džiaugsmingiems nuotykiams. Pixie tutu yra naujausias sijonas asortimente. Minkšto ..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Sijonas Pixie Tutu Silver Cloud

PIXIE/SILVER/Pasiūtas iš be galo daug tiulio, šis sijonas tinka piruetams, suktukams ir begaliniams džiaugsmingiems nuotykiams. Pixie tutu yra naujausias sijonas asortimente. Minkšto tiulio sluoksniai..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Sijonas Pixie Tutu Tea Rose

 PIXIE/TEA.ROSE/ Pasiūtas iš be galo daug tiulio, šis sijonas tinka piruetams, suktukams ir begaliniams džiaugsmingiems nuotykiams. Pixie tutu yra naujausias sijonas asortimente. Minkš..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Sijonas Stella Tutu Blush

Pūstas tiulio sijonas mergaitei.Angel’s Face prekės ženklas garsėja vienas gražiausių ir žaviausių tutu sijonų pasaulyje! Sukurtas galvojant apie mažą princesę, kuri nuolat jį brangins. Pasiūtas ..

85.00€ Be PVM: 70.25€

Sijonas tutu Nancy tartan red

Raudonas, languotas tutu sijonas mergaitei. Pasiūtas iš be galo daug tiulio, šis sijonas tinka piruetams, suktukams ir begaliniams džiaugsmingiems nuotykiams. Klasikinės raudonos spalvos škotiško tipo..

85.00€ Be PVM: 70.25€