Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Kaladėlių rinkinys iš ryžių 0+ mėn. Mochi Rice Blocks

Kaladėlių rinkinys iš ryžių 0+ mėn. Mochi Rice Blocks

Didelis 28 dalių kaladėlių rinkinys iš natūralių ryžių (Mochi Rice Blocks Premium).

Rinkinį sudaro ypatingai lengvos, švelnios, skirtingų formų, dydžių ir spalvų kaladėlės bei vienas žiedo formos kramtukas. Rinkinyje esantys barškučiai skleidžia perkusinius garsus, viliodami žaisti ištisas valandas. Kiekviena rinkinio kaladėlė pagaminta naudojant specialią japonišką ryžių plastiko technologiją, sudėtyje naudojant 51% ryžių, užaugintų Japonijoje. 51% gaminio sudėties sudaro Japonijoje užauginti suši klasės ryžiai, kurie yra sumaišomi su specialiais ingredientais, taip sukuriant 100% saugų ir tvarų ryžių plastiką. Sudėtyje nėra toksinių dažų ar klijų, todėl tėveliai gali jaustis saugūs, kad pirmasis žaislas, kurio kūdikis "paragaus", bus 100% natūralios sudėties ir užtikrins 100% saugumą ir smagumą žaidžiant. Kiekviena rinkinio kaladėlė pagaminta rankomis ir turi unikalius raštus, supakuojama į dėžutes su meile ir rūpesčiu, prieš pasiekiant jūsų namus. Vos atidarę pakuotę, užuosite švelnias ryžių daigų natas.

Skirta nuo gimimo (0+ mėn.).

Naujagimiai nuo 0 iki 5 mėn. Tėveliai, žaisdami kartu, sudomina naujagimį spalvingais, garsus skleidžiančiais barškučiais, kurie ramina.

Naujagimiai nuo 6 iki 11 mėn. Kaladėlių dydis pritaikytas mažoms rankytėms savarankiškai statyti, kurti, dėlioti. O laikydamas rankose barškutį, kūdikis sukurs garsus, kokius tik norės.

Kūdikiai nuo 1 iki 2 metų. Šiuo amžiaus tarpsniu kūdikiai patys dėlioja, rūšiuoja, stato ir sprendžia galvosūkius žaisdami. Stebėkite, kaip vystosi jų koncentracija.

Kūdikiai nuo 2+ metų. Jūsų mažylis pradės kurti paprastas struktūras, imituodamas pažįstamus objektus, kuriuos mato gyvenime. Šiuo amžiaus laikotarpiu vystosi kūrybiškumas, kai kūdikis pradeda įsivaizduoti ir kurti savo kūrinius.

♡ Lavina spalvų ir formų pažinimą, smulkiąją motoriką, kūrybinius įgūdžius, koncentraciją.

♡ Sudėtyje yra 51% ryžių, 100% tvaru, ekologiška ir saugu jūsų kūdikiui.

♡ Sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų (PVC, BPA, ftalatų ir švino).

♡ Sukurta ir pagaminta Japonijoje, rankų darbo.

Pakuotės išmatavimai: 33.5 x 31.5 x 6 cm.

Sudėtyje nėra toksiškų medžiagų.

Šis produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus. Dėl specifinės produkto sudėties (51% ryžių), žaislas yra minkštesnis nei įprastas plastikas ir gali būti lengviau pažeidžiamas. Produktas yra saugus naudoti pagal žaislo paskirtį net ir kūdikiui jį stipriai kandžiojant.

Priežiūra: prieš duodami vaikui žaislą, pašalinkite plastikinę pakuotę, pakavimo tvirtinimo detales. Valykite tik drėgna šluoste. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. Niekada nepalikite vaiko be priežiūros.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: People
  • Prekės kodas: Mochi Blocks Premium Ryžių kaladėlės MB009
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 129.99€
  • Be PVM: 107.43€

Žymės: ryžių kaladėlės, japoniški žaislai, ekologiški žaislai