Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Pliušinis žaislas Laimingoji Mimi - braškiniai ledai

Pliušinis žaislas Laimingoji Mimi - braškiniai ledai

Pliušinis žaislas dėžutėje Laimingoji Mimi: braškiniai ledai (Lucky Mimi: Strawberry icecream).

Lucky Doggy kolekcija. Maltos bišonas.

Laimingoji Mimi yra grakšti ir liekna, kaip jos šeimininkė. Pažvelkite į jas, atrodo jos sukurtos viena kitai. Visada įdomu viską daryti kartu. Sutinkate? Jei jus domina socialiniai ir kultūriniai renginiai, Laimingoji Mimi jums bus puiki draugė. Kartu smagu skaityti naujas knygas, žiūrėti filmus, aplankyti parodas, dalyvauti elegantiškuose pokalbiuose, kuriuose gali sužavėti kitus savo originalia nuomone! Beje, Mimi labai patinka dalintis savo mintimis. Kol ji tai daro, jos veide atsiranda dvasinga ir šiek tiek paslaptinga išraiška. Tai labai miela! Tiesa, nuomonių ji turi ne vieną, tačiau ji randa išeitį iš situacijos. Ji yra perskaičiusi keletą apžvalgų, išsirenka nuomonę, kuri jai labiausiai patinka, ir užtikrintai ją palaiko! Kai kuriais atvejais ji gali suintriguoti pašnekovą reikšminga tyla, o paskui su žavinga elegancija pakeisti pokalbio temą!

Patobulintas pliušinis žaislas. Jame įmontuotų vielučių pagalba išlankstysite bet kokią žaislo pozą!

Kiekvienas žaislas įpakuotas atskiroje dovanų dėžutėje, kurioje laukia staigmena - surenkama drabužių kabykla ir pakabos. Dabar tikrai bus kur susikabinti visas savo sukneles! Pliušinių žaislų aprangą  lengvai keiskite tiek kartų, kiek tik norite. Lengva nurengti ir aprengti. Papildomai įsigykite Lucky Doggy aksesuarus ir drabužėlius.

Surink visą šuniukų kolekciją - jorkšyrą, pudelį, bišoną, buldogą, chihuahua!

Dydis: 35cm

Nr. LD084

Skalbti rankomis. Nebalinti, nelyginti, nedžiovinti džiovyklėje.

"Orange toys" žaislai nėra tik žaislai. Jų išskirtinumas - unikalus stilius, truputį sentimentalumo ir daug minkštumo ir švelnumo. Kiekvienas žaislas turi savo vardą, charakterį ir istoriją. Visos kolekcijos yra aukščiausios kokybės ir unikalaus dizaino.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: Orange toys
  • Prekės kodas: OT Pliušinis žaislas Lucky Mimi LD084
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 68.99€
  • Be PVM: 57.02€

Žymės: pliušinis žaislas dėžutėje, žaislai mergaitėms, dovana mergaitei, mergaitėms skirti pliušiniai žaislai dėžutėse. Orange toys. Dovana mergaitei.