Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Konstruktorius LaQ Ekskavatorius nuo 5 metų

Konstruktorius LaQ Ekskavatorius nuo 5 metų

300 detalių japoniškas LaQ konstrukcinis rinkinys. 7 konstravimo schemos: ekskavatorius, sunkvežimis, buldozeris, krautuvas, kranas ir kt.. 14 specialių Hamacron dalių (ratai, jungiamosios ašys), skirtų važiuojantiems Laq modeliams konstruoti. 7 spalvų detalės.

Rinkinyje LaQ "Hamacron Constructor Power Shovel" esantis galingasis ekskavatorius gali judėti ne tik aukštyn ir žemyn, bet ir suktis apie savo ašį 360 ° kampu. Taip pat galite sukonstruoti kraną, kuris juda ir savo kaušu gali perkelti statyboms reikalingus riedulius bei kitus sunkius daiktus. Sunkvežimis su priekaba lengvai išvers bet ką, kad ir kas joje būtų, buldozeris išstumdys viską, kas pasitaikys kelyje, o kur dar daug kitokių schemoje esančių modeliukų! Be to, rinkinio detalių užteks ir saviems modeliams kurti bei perkurti.

  • UGDO kūrybingumą, vaizduotę ir saviraišką.
  • MOKO skirti ir derinti spalvas, susikaupti ir išlaikyti dėmesio koncentraciją.
  • LAVINA matematinį, erdvinį ir loginį mąstymą.
  • SKATINA smulkiosios motorikos vystymąsi.

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

Pakuotės dydis: 24x16x4 cm.

Sukurta ir pagaminta Japonijoje. 

Modeliai instrukcijose pavaizduoti realaus dydžio, dėl to vaikai juos pirmiausia gali išbandyti, dėliodami ant knygelės piešinių. Su LaQ konstruktoriais kiekvienas jaunasis konstruotojas galės sukurti ne tik modelių iš instrukcijų, bet ir realybe paversti savo vaizduotės kūrinius. 

LaQ konstruktoriai – smagūs ir įdomūs lavinamieji žaislai. LaQ konstruktorius vaikai gali konstruoti ir individualiai, ir kartu su draugais ar kitais šeimos nariais.

LaQ – ne kartą apdovanotas, inovatyvus mokomasis konstruktorius, sukurtas remiantis Japonijos kultūra ir vertybėmis. Japoniško dizaino paprastumas ir aukšta gamybos kokybė atveria neribotas kūrybinio konstravimo galimybes.

Turint tik septynias konstrukcinių detalių rūšis, lengva derinti skirtingus rinkinius ir spalvas konstruojant nuostabius kūrinius. 

LaQ asortimentą sudaro teminiai rinkiniai ir universali serija Basic. Toks produktų asortimentas teikia galimybę ir konstruoti pagal instrukcijas, ir žaisti laisvai, neribojant kūrybiškumo. Konstravimas skatina kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių vystymąsi, būtiną STEM (gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai, matematika) įgūdžių ugdymui ateityje. 

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: LaQ (JAP)
  • Prekės kodas: LAQ kostruktorius Hamacron Power Shovel
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 33.99€
  • Be PVM: 28.09€

Žymės: konstruktorius, japoniški žaislai, lavinamieji žaidimai vaikams