Nemokamas siuntimas Lietuvoje nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Trintukų rinkinys Kalėdos

Trintukų rinkinys Kalėdos

Trintukų rinkinys "Christmas" - visi kalėdiniai simboliai vienoje vietoje. Mielos mini figūrėlės tinka ne tik žaidimams, dėliojimui, bet ir trynimui!

Kalėdų dvasia alsuojantį rinkinį sudaro - du Kalėdų seneliai, besmegenis, elnias Rudolfas ir jo rogės, Kalėdų eglutė su žvaigžde viršūnėje.

Šie funkcionalūs trintukai - dėlionės išsiardo į atskiras dalis ir vėl surenkami. Kiekviena trintuko dalis trina! Efektyvumas apie 90%. Itin kokybiški, malonūs liesti ir su jais žaisti. Puikiai lavina vaikų motoriką, atidumą, miklumą.

Trintukų rinkinys - tai puiki ir naudinga maža dovanėlė arba priedas prie dovanos.

Tinka nuo 3+ metų. 

Sukurta ir pagaminta Japonijoje iš aukštos kokybės gumos. Sudėtyje nėra toksiškų medžiagų.

Iwako trintukų kiekviena dalis gaminama atskirai, o vėliau viskas surenkama rankomis. Kiekvienas surinktas trintukas atskirai pakuojamas į individualią pakuotę. Puikiai gali būti naudojamas dovanoms, prizams, apdovanojimams žaidimuose ar paskatinimas už mažus pasiekimus.


Apie prekės ženklą IWAKO

Iwako trintukai gaminami nuo 1968 metų. Konkurencinga trintukų rinka paskatino kompaniją sukurti trimačius trintukus (vietoj klasikinių kvadrato formos). Unikalūs figūriniai trintukai trina itin veiksmingai, yra išardomi ir vėl sudedami. Trintukai pasižymi ne tik itin aukšta pagaminimo kokybe, bet ir tikroviškomis spalvomis, tekstūra bei detalėmis. Visas kūrybos ir gamybos procesas vykdomas tik Japonijoje. Tai garantuoja itin aukštą produkto kokybę. Gamyboje nėra naudojamos toksiškos medžiagos. Visi Iwako produktai atitinka tarptautinius žaislų saugumo standartus: EN71 (Europa).

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: IWAKO (JAP)
  • Prekės kodas: Iwako Trintukų rinkinys Kalėdos ER-BRI047
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 9.99€
  • Be PVM: 8.26€

Žymės: japoniški 3D trintukai dėlionės vaikams, maža dovanėlė vaikams, japoniški Iwako trintukai, dovana Kalėdoms