Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Advento kalendorius Trintukai-dėlionės

Advento kalendorius Trintukai-dėlionės

Linksmas, žaismingas ir naudingas Advento Kalendorius vaikams! Advento kalendorių sudaro 24+1 trintukas-dėlionė. Šie trintukai ne tik trina, bet ir šviečia tamsoje!

Kalendoriuje rasite ne tik tradicines Kalėdų figūrėles (kaip Kalėdų senelis, sniego senis, elnias, rogės, eglutė), bet šįkart rinkinyje rasite įvairiausius jūros ir miško gyvūnus. Tai 24 dienos su vis nauju trintuku - žaisliuku. Plius papildomas 25-tas trintukas. Tai puiki galimybė turėti visą Kalėdinį figūrėlių rinkinį.

Naudinga ir žaisminga dovana vaikui!

Šie funkcionalūs trintukai - dėlionės išsiardo į atskiras dalis ir vėl surenkami. Kiekviena trintuko dalis trina! Efektyvumas apie 90%. Trintukai nepajuoduoja ir nedyla. Itin kokybiški, malonūs liesti ir su jais žaisti. Puikiai lavina vaikų motoriką, atidumą, miklumą.

Advento kalendoriaus dėžutė gali būti pastatoma kaip rėmelis. O kitoje jos pusėje skirta vieta palinkėjimui parašyti.

Sukurta ir pagaminta Japonijoje iš aukštos kokybės gumos. Sudėtyje nėra toksiškų medžiagų.

Iwako trintukų kiekviena dalis gaminama atskirai, o vėliau viskas surenkama rankomis. Kiekvienas surinktas trintukas atskirai pakuojamas į individualią pakuotę. Puikiai gali būti naudojamas dovanoms, prizams, apdovanojimams žaidimuose.

Skirta vaikams nuo 3 metų. 

Apie prekės ženklą IWAKO

Iwako trintukai gaminami nuo 1968 metų. Konkurencinga trintukų rinka paskatino kompaniją sukurti trimačius trintukus (vietoj klasikinių kvadrato formos). Unikalūs figūriniai trintukai trina itin veiksmingai, yra išardomi ir vėl sudedami. Trintukai pasižymi ne tik itin aukšta pagaminimo kokybe, bet ir tikroviškomis spalvomis, tekstūra bei detalėmis. Visas kūrybos ir gamybos procesas vykdomas tik Japonijoje. Tai garantuoja itin aukštą produkto kokybę. Gamyboje nėra naudojamos toksiškos medžiagos. Visi Iwako produktai atitinka tarptautinius žaislų saugumo standartus: EN71 (Europa).

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: IWAKO (JAP)
  • Prekės kodas: Iwako Advento kalendorius Trintukai - dėlionės
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 30.99€
  • Be PVM: 25.61€

Žymės: advento kalendorius, vaikams, trintukai dėlionės, japoniški trintukai, dovana, mokykla, adventas