Visą lapkritį nemokamas siuntimas su kodu NEMOKAMAI !

Advento kalendorius Trintukai-dėlionės

Išparduota Advento kalendorius Trintukai-dėlionės

Linksmas, žaismingas ir naudingas Advento Kalendorius vaikams!

Tai 24 dienos su vis nauju trintuku - žaisliuku. Tai puiki galimybė turėti visą Kalėdinį figūrėlių rinkinį. Šie funkcionalūs trintukai - dėlionės išsiardo į atskiras dalis ir vėl surenkami. Kiekviena trintuko dalis trina! Efektyvumas apie 90%. Trintukai nepajuoduoja ir nedyla. Itin kokybiški, malonūs liesti ir su jais žaisti. Puikiai lavina vaikų motoriką, atidumą, miklumą.

Advento kalendoriaus dėžutė gali būti pastatoma kaip rėmelis. O kitoje jos pusėje skirta vieta palinkėjimui parašyti.

Sukurta ir pagaminta Japonijoje iš aukštos kokybės gumos. Sudėtyje nėra toksiškų medžiagų.

Iwako trintukų kiekviena dalis gaminama atskirai, o vėliau viskas surenkama rankomis. Kiekvienas surinktas trintukas atskirai pakuojamas į individualią pakuotę. Puikiai gali būti naudojamas dovanoms, prizams, apdovanojimams žaidimuose.

Skirta vaikams nuo 3 metų. 

Apie prekės ženklą IWAKO

Iwako trintukai gaminami nuo 1968 metų. Konkurencinga trintukų rinka paskatino kompaniją sukurti trimačius trintukus (vietoj klasikinių kvadrato formos). Unikalūs figūriniai trintukai trina itin veiksmingai, yra išardomi ir vėl sudedami. Trintukai pasižymi ne tik itin aukšta pagaminimo kokybe, bet ir tikroviškomis spalvomis, tekstūra bei detalėmis. Visas kūrybos ir gamybos procesas vykdomas tik Japonijoje. Tai garantuoja itin aukštą produkto kokybę. Gamyboje nėra naudojamos toksiškos medžiagos. Visi Iwako produktai atitinka tarptautinius žaislų saugumo standartus: EN71 (Europa).

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: IWAKO (JAP)
  • Prekės kodas: Iwako Advento kalendorius Trintukai - dėlionės
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 24.99€
  • Be PVM: 20.65€

Žymės: advento kalendorius vaikams, trintukai dėlionės, kalėdiniai trintukai vaikams, japoniški trintukai, dovana vaikų šventėms, kalėdų laukimas