Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 50 eur | Užsiregistruok naujienlaiškiui ir gauk 10% nuolaidos kodą

Interaktyvus pliušinis žaislas Whozies rožinis

Interaktyvus pliušinis žaislas Whozies rožinis

Ryškios rožinės spalvos minkštas interaktyvus žaislas su šviečiančiomis akimis.

Kas šie didžiuliai purūs paukščiai mielomis akimis? Nepaprastai mieli ir linksmi! Kas jie? Net mes patys nežinome. Mes, tiesiog, juos vadiname "KASjie" (WHOzies). Bet kas jie bebūtų, neįmanoma jų nemylėti! Jie yra ryškių spalvų, švelnūs ir labai minkšti, todėl juos norisi visada turėti su savimi ir liesti, liesti, liesti...

INTERAKTYVI versija su šviečiančiomis akimis daro juos dar patrauklesniais. Šio mielo, nuostabaus žaislo akys šviečia penkiomis besikeičiančiomis spalvomis - žalia, mėlyna, raudona, violetine ir geltona. 

Dydis 13 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn.

Naudojimo instrukcija

Norėdami žaislą įjungti, modulio jungiklį ON/OFF įjunkite į ON padėtį (vidinėje žaislo kišenėlėje apačioje). Išimkite plastikinį baterijų skirtuką. Naudojamos 2 vnt. 1.5V AAA tipo baterijos (pridedamos). Švelniai uždėkite ranką ant TOUCH jutiklio ir spustelkite. Modulis netenka energijos net nešviečiant akims. Tad norint, kad baterijos tarnautų ilgiau, perjunkite jungiklį į padėtį OFF, kai žaislo nenaudojate. Norėdami pakeisti baterijas, atsukite varžtelį ir įdėkite naujas. ĮSPĖJIMAS! Kad nesugadintumėte žaislo, jo neplaukite! Vietoj to valykite sausa ar drėgna šluoste. Prieš duodami žaislą vaikui, nuo žaislo nuimkite pakuotę ir visas etiketes.

"Orange toys" žaislai nėra tik žaislai. Jų išskirtinumas - unikalus stilius, truputį sentimentalumo ir daug minkštumo ir švelnumo. Kiekvienas žaislas turi savo vardą, charakterį ir istoriją. Visos kolekcijos yra aukščiausios kokybės, prieinamos kainos ir unikalaus dizaino.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: Orange toys (LV)
  • Prekės kodas: OT Interaktyvus rožinis pliušinis žaislas Whozies OT43
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 19.99€
  • Be PVM: 16.52€

Žymės: pliušinis žaislas, interaktyvus žaislas, minkšti žaislai vaikams, orange toys žaislai