Grąžinimo informacija: Jei jūs nesate patenkintas savo užsakymu, prekes galite grąžinti originaliame stovyje per 14 dienų nuo užsakymo datos. Įvertinę gautas prekes mes jums grąžinsime pinigus. Prekės turi būti grąžintos originalioje ar panašioje pakuotėje su užpildyta Grąžinimo forma. Grąžinimą atliekate savo sąskaita. Jis nėra kompensuojamas. 

*prekės turi būti nedėvėtos, nepažeistos ir neskalbtos. Mes negalime grąžinti pinigų už prekes, jei prekės ženklai ar etiketės yra pažeistos ar jų nėra. Mes negalėsime priimti prekių, jei nesivadovausite instrukcijomis. 

Praėjus 7-10 darbo dienų nuo prekių grąžinimo dienos mes pradėsime grąžinimo procedūrą. Kai tik bus pradėta grąžinimo procedūra, mes jums išsiųsime informaciją apie grąžinimą tuo pačiu elektroniniu paštu, kuriuo buvo išsiųstas užsakymas.  Po patvirtinimo laiško gavimo per 5-10 darbo dienų mes grąžinsime pinigus į jūsų sąskaitą. Šis laikas priklauso nuo Paypal ar jūsų banko. Pinigų grąžinimas bus atliekamas į tą pačią kortelę ar banko sąskaitą, iš kurios gautas mokėjimas už prekes. Jei kils kažkokių problemų dėl pinigų grąžinimo (pvz., jūsų kortelės galiojimas baigėsi), mes susisieksime su jumis dėl kito pinigų grąžinimo būdo.

Prekes prašau grąžinti adresu: MB "Princesems.lt" Justiniskiu str. 28A-32, Vilnius LT-05242.

Jei gavote užsakytas prekes ir kažko trūksta, įsitikinkite, ar nenurodyta prekas prekių siuntimas per kelias siuntas. Prašau susisiekite su mumis info@princesems.lt arba paskambinkite +370 657 67765.

Grąžinimai ir keitimai Lietuvoje

Grąžinimai: Jei pageidaujate grąžinti prekę originalioje pakuotėje per 14 dienų, prašau užpildykite Grąžinimo formą arba parašykite info@princesems.lt. Svarbu - prekė yra jūsų atsakomybėje iki ji pasieks mus. Dėl prekės saugumo, prašome prekę grąžinti per patikimą siuntų tarnybą. Mes negalėsime grąžinti pinigų, jei prekę pasimes ir mūsų nepasieks. 

Keitimai: Jei pageidaujate tos pačios prekės kitos spalvos ar dydžio, prašau užpildykite Grąžinimo formą, pažymėdami į ką norite pakeisti. Jei jūsų pageidaujamo dydžio ar spalvos neturėsime, mes grąžinsime pinigus ir išsiųsim pranešimą elektroniniu paštu. Grąžinamos siuntos pašto išlaidos nebus kompensuotos, jei užsakymą atlikote per klaidą ar neteisingai nurodėte prekės pasirinkimo informaciją.

Jei gavote brokuotą prekę ar ne tą prekę, kurią užsakėte, prašau užpildykite Grąžinimo formą ir išsiųskite prekę su Grąžinimo forma aukščiau nurodytu adresu. Kiekviena prekė turi būti prižiūrima ir skalbiama pagal priežiūros ženkluose nurodytas instrukcijas. Mes negalėsime priimti grąžinamų prekių, jei jos bus pažeistos ar neteisingai prižiūrėtos.

Tarptautinis grąžinimas ir keitimas

Tarptautinis grąžinimas: Jei grąžinate ne brokuotą ir nenešiotą prekę, grąžinamos siuntos pašto išlaidos yra jūsų apmokamos. Svarbu - prekė yra jūsų atsakomybėje iki ji pasieks mus. Dėl prekės saugumo, prašome prekę grąžinti per patikimą siuntų tarnybą. Mes negalėsime grąžinti pinigų, jei prekę pasimes ir mūsų nepasieks.   Prašau susisiekite su mumis info@princesems.lt arba paskambinkite +370 657 67765. Jei jūsų grąžinama prekė yra sulaikoma Lietuvos muitinėje dėl papildomų mokesčių, mes išsiųsime prekę atgal, anuliuosime grąžinimą ir pinigų negrąžinsime arba priimsime grąžinamą prekę sumokėje papildomus mokesčius, kurie bus išskaičiuoti iš grąžinamos jums sumos.